Masz pytania - Zadzwoń: tel./fax. +48 081-751-21-74

Charity Center

PROJEKT „KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK”
poniedziałek, 16 stycznia 2012 15:59
PDF Drukuj Email

Już dwa miesiące odbywają się w naszej szkole zajęcia dodatkowe w ramach projektu unijnego realizowanego w naszej gminie. Po lekcjach poszerzamy wiedzę lub nadrabiamy zaległości z języka polskiego, matematyki, języków obcych.

Uczniowie Szkoły Podstawowej biorą udział w zajęciach „Młody projektant witryn internetowych”, które prowadzi Pani Halina Kuromska z firmy SYNTEA SA.

Umiejętności językowe doskonalimy na kursach niemieckiego i angielskiego. Zajęcia prowadzą Panie Dorota Żyśko i Aneta Duszyńska z firmy INFO CSI.

Wojownicze Żółwie z klasy IV ćwiczą tabliczkę mnożenia przed zajęciami matematycznymi z Panią Agnieszką Szydłowską.

Uczniowie klasy III Gimnazjum zastanawiają się:

Jak przed egzaminami przenieść wiedzę z książek do głowy?

Tajniki stylistyki i gramatyki zgłębiają uczniowie klasy IG.

„Piątaki” przekonują się, że „Czytanie nie jest trudne”. Ich klasowa maskotka – Nosorożec Henio – pomaga Pani Dorocie Matuszewskiej, która prowadzi zajęcia języka polskiego.

W ramach projektu odbywają się zajęcia:

10 grup zajęć języka polskiego

10 grup zajęć matematycznych

4 grupy języka niemieckiego

4 grupy języka angielskiego

3 grupy zajęć komputerowych

2 grupy zajęć doradztwa zawodowego

1 grupa zajęć z psychologiem.

Nad całością projektu czuwa Pani Joanna Felke.