Masz pytania - Zadzwoń: tel./fax. +48 081-751-21-74

Charity Center

VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
sobota, 25 maja 2013 14:05
PDF Drukuj Email

24 maja 2013 roku odbył się finał VIII Powiatowego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów szkół gimnazjalnych Powiatu Świdnickiego. Celem konkursu było poszerzanie wiedzy na temat działalności Unii Europejskiej, jej instytucji, etapów integracji.

Organizatorem Konkursu było I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Świdniku. W konkursie wzięli przedstawiciele poszczególnych gimnazjów ze Świdnika, Mełgwi, Trawnik i Kalinówki. Honorowy Patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Świdnickiego - Mirosław Król.

Zespół Szkół w Kalinówce reprezentowali:

1. Emilia Klimek – klasa III Gimnazjum

2. Mateusz Klimek – klasa I Gimnazjum

pod opieką p. Grażyny Piórkowskiej.

Emilia Klimek uczennica klasy III Gimnazjum Zespołu Szkół w Kalinówce – zajęła w konkursie  III miejsce.