Hej kolęda, kolęda!

 

            Dnia 7 stycznia wyruszyliśmy z kolędami do Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie. Tam przedstawiliśmy pensjonariuszom Widowisko Jasełkowe. Nasi instrumentaliści – czyli Alicja Kostrubiec, Weronika Solowska, Kacper Augustyniak i Kacper Socha – zagrali znane kolędy. Było to wzruszające spotkanie, bo nasz występ został odebrany bardzo serdecznie, a nam było miło, że mogliśmy sprawić przyjemność starszym Paniom i Panom. Wyjazd zorganizowały panie Aleksandra Kusak i Joanna Felke.

            W czasie przerwy świątecznej dwie grupy Misyjnych Kolędników przemierzyły ulice Kalinówki i Kazimierzówki. Z panią Katarzyną Kaleją kolędowali uczniowie klasy Vb: Dominika i Milenka Cios, Veronica Rurarz, Aleksandra Paździor, Klaudia Szpyt, Maja Sztymelska i Antoś Padewski. Z panią Agnieszką Jaworską kolędowali uczniowie klasy I G: Małgosia Chyrża, Martyna Chmiel, Kinga Skoczylas, Klaudia Kucharska, Łukasz Ryś, Michał Jaworski, Marcin Krzyszycha, Maćko Wnuk.  Zebrane fundusze przekazane zostały  na rzecz Wspólnoty Sióstr Służebnic Bożego Miłosierdzia w Rybnie.

 

?>