„Szkoły Sukcesu Gminy Głusk" - zajęcia teatralno - muzyczne

on 12 luty 2015
Odsłony: 1522

Logo projekt

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach – muzycznej i teatralnej, prowadzi je pani Renata Jakóbczak. W zajęciach bierze udział 24 uczniów i cała klasa IV b. Pracują bardzo aktywnie, bo przygotowali już dwa spektakle: Widowisko Jasełkowe i baśń „Królowa Śniegu”. Kolędnicy Misyjni – grupy kolędnicze przygotowane przez panią Zarzeczną wzięły udział w spotkaniu organizowanym przez Kurię Lubelską w Lublinie. Zespoły wokalne wystąpiły z koncertem na uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Są już pierwsze sukcesy. Zespoły wokalne „Półnutki” i „Śnieżynki” wzięły udział w Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Lublinie, a na Konkursie Powiatowym w Świdniku Julia Chrząstowska zajęła pierwsze miejsce. Gratulacje!

?>